• (+420) 727 944 618

Okenní fólie na budovy

 7 důvodů proč si nechat nainstalovat okenní fólie   

V dnešní době se stále častěji objevuje ve stavebnictví a architektuře jako stavební a designový prvek skleněná plocha. Bohužel z hlediska bezpečnosti, tepelné izolačnosti či ochrany proti slunečnímu záření je sklo samo od sebe velmi nedokonalé. Pokud se nechcete zbavit skleněných ploch ve svém okolí a obtěžují Vás nedokonalosti skleněné plochy je velmi efektivní pomoc ve formě okenních fólií.

 1. Snižují teplo v interiéru

Dnešní okenní fólie jsou schopné zabránit průniku sluneční energie oproti nepolepenému sklu až o 84 %. Teplota v interiéru se po použití okennch fólií sníži o několik stupňů.

2. Zabraňují průniku UV a IR záření

Jsou určeny pro ochranu interiéru před UV a IR složkami slunečního záření (99% UV filtr)

3. Zamezují oslnění

Všude tam, kde se nepříjemné a oslňující paprsky odrážejí od sněhu, vody nebo od okolních budov je použití okenních fólií ideálním řešením, jak tomu zabránit.

4. Snížení nákladů na klimatizace

Okenní fólie snižují náklady na provoz klimatizací a výrazně zvyšují komfort užívání vnitřního prostoru v různých klimatických podmínkách.

5. Zvýšení Vaší ochrany

Ochranné fólie zpevňují skleněné výplně, při rozbití pak zabraňují vysypání skla a poranění osob. Bezpečnostní fólie zabraňují násilnému vniknutí nepovolaných osob do budovy a jako součást Vašeho ochranného systému, zvyšují Vaše bezpečí.

6. Zlepšení estetického vzhledu domu

Výběrem některé z našich okenních fólií můžete zkrášlit zevnějšek Vašeho domu.

7. Je to rychlé a jednoduché

Profesionální instalace je rychlá a snadná. Nijak zvlášť nenarušuje Váš životní styl, Vaše aktivity ani Váš pracovní program.

Většina objektů trpí v letních měsících přehříváním interiérů v důsledku silného slunečního záření. Každý z nás určitě zažil pocit, kdy sedí u okna a slunce na něj zpříma pálí. Pokud jsme na dovolené, jsme rádi, že slunce svítí, ale pokud máme v horku pracovat, stává se ze slunce náš nepřítel. Přehřátí organismu vyvolává zdravotní problémy a může končit i kolapsem organismu. Tyto problémy se týkají objektů, které jsou vystaveny slunečnímu záření. U budov, které mají prosklené fasády, či okna se dostavuje tzv. „skleníkový efekt“. Jedním z nejlepších prostředků pro eliminaci slunečních paprsků v letních měsících a pro snížení teploty v interiérech jsou protisluneční fólie. Tyto fólie zadrží až 84% slunečního záření a dokážou snížit teplotu v místnosti až o několik stupňů.
Naše protisluneční fólie jsou vybaveny účinnými UV filtry, které zadrží až 99% škodlivého UV záření. Tím zabraňují vyblednutí interiéru a zároveň účinně ochraňují osoby, které se v nich pohybují.
Vzhledem k tomu, že existuje několik možnosti jak řešit instalaci protislunečních okenních fólií, ať už co se týče druhu, barevnosti a tmavosti fólií nebo typů oken a jejich orientace, je vždy vhodné poradit se s našimi odborníky, kteří Vám velmi ochotně poradí a pomůžou s výběrem vhodné varianty pro Vás. Neváhejte nás kontaktovat
.


Back to Top