Ochrana laku karoserie

Je vaším cílem ochránit lak karoserie? I pro Vás máme řešení!

Vysoce transparentní polyuretanová fólie SunTek PPF ochrání autolak proti odletujícím kamínkům, štěrku, mechanickému poškrábání, graffiti barvám a sprejům, trusu, korozi, olejům a jiným chemikáliím a běžným vlivům jako je sůl nebo asfalt. Zároveň zabraňuje vzniku koroze na ochráněných místech.
Fólie se aplikuje na jednotlivé části karoserie, které chcete ochránit.

Ochraňte autolak Vašeho vozu proti nežádoucím vlivům dopravního provozu a prodlužte tím životnost autolaku Vašeho vozu a zachovejte jeho hodnotu. 


Fólie SUNTEK PPF je vyrobena z vysoce kvalitního polyuretanu s vrstvou TOPCOAT, která zajišťuje skvělý vzhled materiálu.
V nabídce je několik typů PPF fólií, které se liší vlastnostmi nebo životností. Fólie se po drobném poškození sama zacelí a to za pomoci tepla motoru či slunečního záření. Při správném ošetření fólie a péči o ni je schopnost ochrany laku garantována výrobcem po dobu 5-ti nebo 10-ti let.

V případě vašeho zájmu o aplikaci ochranné fólie PPF si u nás zvolíte preferovaný typ ochranné fólie a my s pomocí programu TruCut vyřežeme přesné díly fólií pro karoserii daného vozu a profesionálně fólii nainstalujeme. 
Kompletní nabídku fólií na ochranu autolaku najdete zde https://www.folie.ceiba.cz/ochrana_laku_karoserie


Kontaktujte nás pro cenovou nabídku instalace ochranné fólie na Váš vůz.
Požadujte nejlepší kvalitu fólie i profesionální montáž od přímého dovozce.

Back to Top