down video Protisluneční okenní fólie

•    Pomohou snížit teplotu v místnosti v letních měsících
•    Zadržují 99% UV záření
•    V zimě snižují únik tepla skrze skleněnou plochu

•    Snižují prostup solární energie až o 85%
•    Zlepší vzhled budovy
•    Jsou v různým stupních ztmavení
•    Nereflexní fólie jsou určené na historické objekty
•    Některé typy určené na polykarbonát

 
Velkou nevýhodou skla je jeho nedostatečná ochrana před slunenčím zářením. Některá skla lze již při výrobě upravovat tak, aby byla v tomto směru účinnější. Ale cokdyž nechceme vyměňovat celé skleněné tabule? Ideální je použití okenních fólií, které jsou jednoduchou a levnou alternativou pro zlepšení ochrany před přímým slunenčím záření.

Protisluneční okenní fólie jsou určeny na ochranu interiéru proti slunečnímu záření jako je přehřívání interiéru a proti UV a IR záření (snížení UV o více než 99%). Samotné sklo nezabrání průniku UV záření a sluneční energie, proto je použití okenních protislunečních fólií tím nejideálnějším řešením. Zabraňují pronikání tepla do bytů, domů, kanceláří, hal, studoven, čekáren, knihoven a dalších objektů, a zároveň průhled skrze nainstalovanou fólii zůstává bez zkreslení viditelného paprsku. Nabízíme fólie s různým druhem ztmavení a propustnosti sluneční energie. Reflexní fólie díky svému zrcadlovému efektu zapříčiněnému mikrovrstvami kovových částic, znemožňují průhled do místností a mají nejvyšší účinnost odrazu sluneční energie. Nereflexní okenní fólie, u kterých je potlačená reflexe, mohou být použity na okna historických a památkově chráněných objektů - HRADY, ZÁMKY, MUZEA, GALERIE, STUDOVNY, BUDOVY V HISTORICKÝCH CENTRECH MĚST aj. Vzhledem k jejich nízkému odrazu světla nenarušují jejich původní vzhled.

Přehřívání interiéru

Máte střešní světlíky nebo okna z polykarbonátů a řešíte problém přehřívání interiéru? Omezte průnik UV a IR záření nainstalováním fólie speciálně vyvinuté na střešní světlíky vyrobené z dutinkových či jiných plastových desek. Fólie na polykarbonáty zvyšují komfort při práci, snižují oslnění, chrání pracovníky před UV a IR zářením a přitom propouštějí viditelné světlo.