• (+420) 777 345 008

Obrazový systém

 

Obrazový závěsný systém

Závěsný systém STAS je ideálním pro zavěšení a vystavování obrazů v obchodech, ve firemních prostorách, kancelářích, školách, muzeích, galeriích, výstavních prostorách nebo v ordinacích, ale i u Vás doma.

Závěsný systém je pro svůj design, nápaditost a zároveň nenápadnost vítaným prostředkem pro prezentaci obrazů, uměleckých děl, fotografií nebo malůvek od Vašich blízkých.

Bílé nebo stříbrné hliníkové profilové lišty v délce až 3 metry se instalují těsně pod strop nebo pod ozdobnou římsu. Pomocí perlonových či ocelových lanek a patentovaných závěsných háčků se zavěsí jednotlivé obrazy, fotky nebo tisky. Pro velmi těžké obrazy je možné použít speciální závěsný systém s nosností až 100 kg na obraz.

Systém je natolik variabilní, že výměna či upravení umístění obrazu je otázka několika málo minut. Můžete zavěsit i několik obrazů pod sebe na jedno lanko. Při použití kombinované lišty s vodivým kabelem, můžete každý obraz zvlášť nasvítit přídavným bodovým světlem. Novinkou v nabídce jsou i tzv. LED diody se studeným světlem a ideálním rozptylem světla. Použít lze i závěsné háčky s bezpečnostní pojistkou proti snadnému odcizení či nežádoucímu sejmutí.

Bližší informace naleznete na oficiálních stránkách firmy STAS - obrazové závěsné systémy.

Závěsný systém STAS je ideálním pro zavěšení a vystavování obrazů v obchodech, ve firemních prostorách, kancelářích, školách, muzeích, galeriích, výstavních prostorách nebo v ordinacích, ale i u Vás doma. Závěsný systém je pro svůj design, nápaditost a zároveň nenápadnost vítaným prostředkem pro prezentaci obrazů, uměleckých děl, fotografií nebo malůvek od Vašich blízkých.

 

Bližší informace naleznete na oficiálních stránkách firmy STAS – obrazové závěsné systémy.


Back to Top